+48 1.24.18.23.26 aksel@aksnet.eu

Godziny Pracy
9:00 - 18:00
 •  

  Rozwiązania informatyczne od 30 lat.

  XXII II MCMLXXXIX

  Nieograniczone możliwości rozwoju.

 •  

  Projektujemy systemy IT dla firm.

  Działamy od 1989 r

  Zawsze gotowi, zawsze online, zawsze na czas.

Zarządzanie 

Dedykowane programy do zarządzania w technologii web. Projektowanie, tworzenie i eksploatacja. Łączenie z istniejącymi systemami i bazami danych. 

Internet Rzeczy

Oprogramowanie do sterowania przez Internet. Przesyłanie obrazu, dźwięku i danych.  Wbudowane oprogramowanie układowe dla popularnych platform IoT.

Sztuczna Inteligencja

Projektowanie inteligentnych rozwiązań  AI do systemów zarządzania przez Internet. Systemy eksperckie i zautomatyzowany helpdesk.

Robocompta - Automatyczna Księgowość

Systemy informatyczne automatyzują proces pobierania danych z systemów bankowych. Księgowanie operacji gospodarczych przestaje być tajemną wiedzą. Księga Główna, Bilans, JPK, Plan Kont itp. tworzą się same. Pozostaje tylko korzystać z rezultatów (j. francuski).

Rozpocznij
Dlaczego warto nas wybrać
W swojej pracy stosujemy komunikatory internetowe, które pozwalają na stały kontakt z naszymi klientami. Reagujemy niezwłocznie tak jak byśmy byli w sąsiednim pokoju.
Zmieniająca się rzeczywistość IT nie jest dla nas problemem. Zawsze stosujemy najnowsze, dostępne technologie.
Jesteśmy otwarci na ewoluowanie naszych rozwiązań. Zawsze istnieje możliwość zmiany technologii, łączenia usług lub rozszerzenia aktualnych możliwości.
Jesteśmy zespołem specjalistów o różnych umiejętnościach. Staramy się wspierać aktywnie wybory naszych klientów. Doradzamy i prezentujemy testowe wersje naszych propozycji.
Jak działamy

SpecialNE  PODEJŚCIE

Traktujemy naszych klientów jak naszych pracodawców. Staramy się spełniać wszystkie ich życzenia nawet jeżeli wiąże się to z dodatkową pracą w ramach tego samego projektu.

Najwyższa jakość

Jakość oprogramowania to ważna cecha i nie dotyczy tylko wyglądu oraz technologii. Wielopoziomowe procedury testowania w trakcie procesu tworzenia programu a następnie w trakcie eksploatacji zapewniają niezawodność działania.

Doświadczenie

Poziom programistów to ważny aspekt tworzenia oprogramowania. Dlatego ważnym elementem jest wspólna praca. Przekazywanie efektów pracy w ramach zespołu zapewnia ciągłość tworzenia oprogramowania.

Otwartość i Kompatybilność

Współczesne systemy IT są otwarte i powinny współpracować z innymi systemami. Zapewnienie interfejsów wymiany, eksportu i importu danych oraz kompatybilności z różnymi  przeglądarkami jest podstawowym elementem oprogramowania.

Wysoka Ocena Użytkowników

Dzięki ankietom online możliwe jest śledzenie opinii użytkowników. Fora internetowe to także kopalnia wiedzy na temat użytkowania programu. Zwrotna informacja jest niezbędnym elementem tworzenia systemu.

Adaptacja i Skalowalność

System informatyczny powinien być elastyczny w zakresie konfigurowania. Wraz ze wzrostem funkcjonalności i ilości użytkowników istnieje konieczność zapewnienia tej samej lub lepszej szybkości i jakości działania.

Globalne funkcje

Otwartość systemu to zapewnienie pracy dla użytkowników z różnych krajów. Wielojęzyczność, lokalizacja parametrów takich jak czas, waluta itp. to podstawa oprogramowania web. 

Czym się zajmujemy
1126
Odwiedziny
105
Referencje
228
Komentarze
53
Oceny